Εκδηλώσεις για την επέτειο του Πολυτεχνείου

Για την επέτειο της 17ης Νοεμβρίου, θα γίνει εκδήλωση στην αίθουσα πολλαπλών χρήσεων του Σχολείου μας από τους μαθητές/τριες της Ε? τάξης με την επιμέλεια των εκπαιδευτικών Γεωργίας Γιανναρά, Παναγιώτη Κοράκη, Μάρθας Παπαδοπούλου και Νέλης Κοσκινά.

Λόγω της στενότητας του χώρου η εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη 16/11, στις 12:00 - 13:15, για τους μαθητές των Α?, Β? & Γ? τάξεων, και την Πέμπτη 17/11, στις 9:00 ? 10:30, για τους μαθητές/τριες των Δ?, Ε?& ΣΤ? τάξεων και τους γονείς.

Την Πέμπτη 17/11 δεν θα γίνουν μαθήματα. Για το λόγο αυτό οι μαθητές/τριες των Α?, Β? & Γ? τάξεων δεν θα έρθουν στο Σχολείο, ενώ οι μαθητές/τριες των Δ?, Ε & ΣΤ? τάξεων θα έρθουν στο σχολείο για τη γιορτή και θα σχολάσουν στις 10.30 π.μ.