Λειτουργία Ολοήμερου Σχολείου

Αγαπητοί γονείς

α)Παρατηρείται ότι πολλοί μαθητές έχουν γραφεί στο ολοήμερο και δεν έχουν προσέλθει καθόλου μέχρι τώρα  (τουλάχιστον 10). Δίνουμε μια μικρή διορία ακόμα λίγων ημερών και θα διαγραφούν οριστικά από τη λίστα.

β) Αν υπάρχουν μαθητές που δεν είχαν δηλωθεί αρχικά αλλά επιθυμούν τώρα, να το δηλώσουν αφού προσκομίσουν τα σχετικά δικαιολογητικά για να πάρουμε τη σχετική άδεια.

γ) Αν υπάρχουν γονείς με εκκρεμότητες στα δικαιολογητικά τους (για το ολοήμερο) να τα προσκομίσουν το ταχύτερο δυνατό.

δ) Σημαντική ανακοίνωση: Από την Πέμπτη 29/9 στο ολοήμερο θα λειτουργεί και η Β΄Ζώνη (ώρα λήξης στις 16:00). Οι γονείς που έχουν δηλώσει αυτή την ώρα αποχώρησης για τα παιδιά τους να τα ενημερώσουν και να τα προετοιμάσουν κατάλληλα.

Η ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΚΑΙ Ο ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΙΔΑΣΚΟΝΤΩΝ