Επίσκεψη όλων των μαθητών του σχολείου μας στις Παιδικές Κατασκηνώσεις , "Ξένοιαστο Μελίσσι , στο Σούνιο Αττικής

Την Παρασκευή 22 Μαΐου 2015 οι μαθητές όλων των τάξεων του σχολείου μας θα επισκεφθούν τις Παιδικές Κατασκηνώσεις «Το Ξένοιαστο Μελίσσι». Βρίσκεται στον Πάνορμο Σουνίου, μέσα σ? έναν πανέμορφο ορμίσκο, που τον αγκαλιάζει η θάλασσα.Ο χώρος είναι περιφραγμένος, φυλασσόμενος, ασφαλής, καθαρός, επίπεδος και γεμάτος πράσινο και περιλαμβάνει ένα σύγχρονο αθλητικό κέντρο αποτελούμενο από 3 γήπεδα ποδοσφαίρου, 5 γήπεδα μπάσκετ, 2 γήπεδα βόλεϊ, 1 γήπεδο τένις , όμορφη παιδική χαρά, όμορφους χώρους καθιστικών για ξεκούραση, τραπεζαρία κ.λπ.

Είναι βέβαιο πως τα παιδιά θα περάσουν μια πολύ όμορφη μέρα γεμάτη δράση και ψυχαγωγία.

Η Διευθύντρια