ΕΠΙΔΟΣΗ ΕΛΕΓΧΩΝ Β΄ΤΡΙΜΗΝΟΥ

Αγία Παρασκευή, 16 Μαρτίου 2015

ΕΠΙΔΟΣΗ ΕΛΕΓΧΩΝ Β΄ΤΡΙΜΗΝΟΥ

Αγαπητοί γονείς ,

Οι έλεγχοι προόδου για το Β' Τρίμηνο θα δοθούν την Παρασκευή 20/3/2015 από τις 2:10 μ.μ έως τις 4:15 μ.μ. για τους μαθητές των τάξεων Γ', Δ', Ε' και Στ'. Την ίδια ημέρα και ώρα θα γίνει ενημέρωση των γονέων των μαθητών των Α' και Β' τάξεων για την πρόοδο και συμπεριφορά των παιδιών τους.

Την ημέρα αυτή τόσο το υποχρεωτικό όσο και το ολοήμερο πρόγραμμα του σχολείου θα γίνουν κανονικά.

Παρακαλούμε να φροντίσετε για την επίβλεψη των παιδιών που θα έχουν σχολάσει, γιατί το σχολείο θα βρίσκεται σε λειτουργία, εφαρμόζοντας το ολοήμερο πρόγραμμα. Η επιτήρηση όλων των μαθητών είναι αδύνατη. Ζητούμε τη βοήθειά σας και την κατανόησή σας.

Παρακάτω αναγράφονται οι αίθουσες όπου θα γίνουν οι συναντήσεις σας με τους εκπαιδευτικούς:

Ισόγειο

Αίθουσα Βιβλιοθήκης: Κανελλοπούλου Χριστίνα* (Γερμανικά), Μοράρη Χριστίνα* (Γαλλικά)

Αίθουσα 13: Ράρρας Ηλίας (Β1-Ολοήμερο Α΄) ? Κουτζής Ευάγγελος (Γυμναστική Β΄, Δ΄,ΣΤ΄)

Αίθουσα 14: Μπληζιώτης Κ. (Τμήμα Ένταξης)

1ος Όροφος

Αίθουσα 8: Γιαννοπούλου Πούλια (Α1)- Ποθητάκη Άννα (Αγγλικά Α1-Α2, Β12, Γ12- Δ1, Ολοήμερο Α΄)

Αίθουσα 9: Παπανικολάου Νικολέττα (Β2), Πέρρος Βασίλειος*, Εικαστικά 2:10΄- 3:20΄

Αίθουσα 10: Μαυρομμάτη Θεοδώρα (Α2)

Αίθουσα 11: Κοράκης Παναγιώτης (Ε2)

Αίθουσα 12: Μουτάφη Μαρία (Δ1)- Καμπουράκη Χρυσούλα (Μουσική- Ολοήμερο Α΄- Β΄-Γ΄)

Γραφείο Διδασκόντων: Σουκαρά Νάντια* (Γαλλικά- Ολοήμερο Δ΄-Ε΄-ΣΤ΄), Καλογήρου Αικατερίνη ( Ενισχυτική Διδασκαλία)

Γραφείο Δ/ντριας: Σαμαρά Μάρθα (Δ/ντρια, Κοινωνική & Πολιτική Αγωγή Ε1, Ε2)

2ος Όροφος

Αίθουσα 1: Τατά Μ. (Γ2) ? Νοταρά Μαρία (Γυμναστική Α΄, Γ΄, Ε΄- Ολοήμερο Α΄)

Αίθουσα 2: Γιανναρά Γ. (ΣΤ1), Τρικκαλίτη Νάνση* ,Θεατρική Αγωγή, 3:00΄- 4:15΄

Αίθουσα 3: Παπαδογεώργου Ασπασία (ΣΤ2)

Αίθουσα 4: Μωυσή Τ. (Ε1)

Αίθουσα 5- Εργαστήριο Πληροφορικής: Βαμβακάρης Μιχάλης (Πληροφορική)

Αίθουσα 6: Μπελεγρίνου Μ. (Δ2), Ντάλα Στ. (Αγγλικά Δ2, Ε1, Ε2, ΣΤ1, ΣΤ2, Ολοήμερο Δ΄, Ε΄, ΣΤ΄)

Αίθουσα 7: Μαγκανιώτη Αλεξ. (Γ1)

*Ο κ. Β. Πέρρος, δάσκαλος Εικαστικών, θα βρίσκεται στο Σχολείο μας από τις 2:10΄μέχρι τις 3:20΄.

*Οι δασκάλες των Γερμανικών κα Χρ. Κανελλοπούλου και των Γαλλικών κα Χρ. Μοράρη και κα Νάντια Σουκαρά θα βρίσκονται στο Σχολείο μας από τις 2:10΄μέχρι τις 3:10΄.

*Η κα Νάνση Τρικκαλίτη, δασκάλα Θεατρικής Αγωγής, θα βρίσκεται στο Σχολείο μας από τις 3:00΄μέχρι τις 4:15΄.

Οι παραπάνω εκπαιδευτικοί θα πρέπει να ενημερώσουν γονείς στο 1ο Δημοτικό της πόλης μας, την ίδια ημέρα, γιατί διδάσκουν κι εκεί.

Με τιμή

Μάρθα Σαμαρά