Εορτασμός της επετείου του Πολυτεχνείου

Αγία Παρασκευή, 13 Νοεμβρίου 2014

Τη γιορτή για την επέτειο του Πολυτεχνείου θα παρουσιάσουν οι μαθητές/τριες της Ε΄ τάξης με την επιμέλεια των εκπαιδευτικών κ. κ. Πένυς Μωυσή και Παναγιώτη Κοράκη. Τους μαθητές στη χορωδία θα συντονίσει η εκπαιδευτικός κα Χρυσούλα Καμπουράκη.

• Οι μαθητές των Α΄, Β΄& Γ΄ τάξεων θα παρακολουθήσουν τη γιορτή την Παρασκευή 14 Νοεμβρίου 2014 εντός του σχολικού προγράμματος.Το σχολείο (πρωινό και ολοήμερο πρόγραμμα) θα λειτουργήσει κανονικά.
  • Οι μαθητές των Δ΄& Στ΄ τάξεων και όσοι γονείς επιθυμούν θα παρακολουθήσουν τη γιορτή το πρωί της Δευτέρας 17 Νοεμβρίου 2014

Ώρα προσέλευσης: 9:00 π.μ. Ώρα αποχώρησης: 10:15 π.μ  - Δεν θα γίνουν μαθήματα και το ολοήμερο δεν θα λειτουργήσει.

Από τη Διεύθυνση