Ανακοινώσεις Χριστουγέννων

ΠΡΟΣ: Τους γονείς των μαθητών και μαθητριών

Αγαπητοί γονείς,

• Την Παρασκευή, 20-12-2013 θα γίνει για όλους τους μαθητές/τριες, στο παρεκκλήσι των Αγίων Αποστόλων  Θεία Λειτουργία από τις 8.30?π.μ.-9.30? π.μ..Τα παιδιά που επιθυμούν μπορούν να κοινωνήσουν.
  • Την ίδια ημέρα στις 10.00΄π.μ. οι μαθητές/τριες της Γ΄ τάξης θα παρουσιάσουν τη χριστουγεννιάτικη γιορτή , που ετοίμασαν με την επιμέλεια των δασκάλων τους Μαρίας   Μουτάφη, Γιώργου Μπουρδάρα, Μάρθας Παπαδοπούλου και Μαριάννας Ρίζου, στους συμμαθητές τους των Α΄, Β?, & Δ΄ τάξεων.
  • Τη Δευτέρα, 23-12-2011, και ώρα 8.30? π.μ., οι μαθητές/τριες της Γ΄ τάξης θα παρουσιάσουν τη χριστουγεννιάτικη γιορτή , στους γονείς τους και στους συμμαθητές τους των Ε΄& ΣΤ΄ τάξεων . Την ημέρα αυτή το σχολείο θα λειτουργήσει κανονικά, από τις 7.00΄π.μ.έως τις 4.15 μ.μ.?.

Το Σχολείο θα επαναλειτουργήσει την Τετάρτη, 8 Ιανουαρίου 2014.

Η Διεύθυνση και ο Σύλλογος των Διδασκόντων σας εύχονται

ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ