Πλήρης Λειτουργία του Σχολείου

Από σήμερα, Δευτέρα 25/11/2013 το σχολείο μας διαθέτει όλους τους εκπαιδευτικούς και το ωρολόγιο πρόγραμμα θα αναπτυχθεί κανονικά. Συγκεκριμένα:

• Η Πρωινή Ζώνη θα λειτουργήσει από τις 7:00π.μ. ως τις 8:00 π.μ. εφόσον σ? αυτή συμμετέχουν τουλάχιστον 10 μαθητές. Η προσέλευση των μαθητών της ΠΖ θα ολοκληρώνεται στις 7:15 και η πόρτα θα κλείνει. Θα ανοίγει πάλι στις 7.55΄ από τους εφημερεύοντες του κανονικού προγράμματος. Παρακαλούμε να τηρείτε το ωράριο για την ασφάλεια των μαθητών και την εύρυθμη λειτουργία του Σχολείου.
  • Επίσης θα λειτουργήσει η 2η διδακτική ώρα του ολοήμερου από τις 3.30΄μ.μ. μέχρι τις 4.15΄μ.μ. για τους ήδη εγγεγραμμένους μαθητές
  • Ο Γυμναστής κ. Αρκουδέας αντικαθίσταται από τον κ. Μαυρογιώργο
  • Ο νέος εκπαιδευτικός Πληροφορικής είναι ο κ. Τραστόγιαννος Χρόνης