Εκδήλωση για την 28η Οκτωβρίου

Για την επέτειο της 28ης Οκτωβρίου, θα γίνει εκδήλωση στην αίθουσα πολλαπλών χρήσεων του Σχολείου μας από τους μαθητές/τριες της Δ΄ τάξης, με την επιμέλεια των εκπαιδευτικών Μαρίας Τατά, Αλεξάνδρας Μαγκανιώτη και Μάρθας Παπαδοπούλου.

Η εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί την Πέμπτη 24 /10 εντός του σχολικού προγράμματος για τους μαθητές/τριες των Α΄, Β΄& Γ΄ τάξεων και την Παρασκευή 25/10 για τους μαθητές/τριες των Δ΄, Ε΄, & ΣΤ΄ τάξεων και τους γονείς.

Την Παρασκευή 25/10 οι μαθητές/τριες των Α΄, Β΄& Γ΄τάξεων δεν θα έρθουν στο Σχολείο, ενώ οι μαθητές/τριες των Δ΄, Ε΄& ΣΤ΄ θα έρθουν στις 8.30΄π.μ. και θα σχολάσουν στις 10.00 π.μ.

Από τη Διεύθυνση