Ωράριο Λειτουργίας Σχολείου

Την Πέμπτη 12 Σεπτεμβρίου 2013, και την Παρασκευή 13 Σεπτεμβρίου 2013, οι μαθητές της Α? τάξης   θα σχολάσουν στις 12.25? μ. μ. (πεντάωρο) και οι μαθητές όλων των υπόλοιπων τάξεων θα σχολάσουν στις 1.15? μ. μ.(εξάωρο).

Η πρωινή προσέλευση των μαθητών/τριών αρχίζει στις 7.55?π.μ. και το κουδούνι χτυπάει στις 8.10?μ.μ.

Για την ημέρα εφαρμογής του κανονικού ωραρίου, έως τις 2.00?μ.μ. στο υποχρεωτικό πρόγραμμα, θα βγει νέα ανακοίνωση.

Η πρωινή ζώνη και το ολοήμερο πρόγραμμα δεν θα λειτουργήσουν, μέχρι το σχολείο μας να στελεχωθεί κανονικά, εφόσον προς το παρόν παρουσιάζει ελλείψεις σε διδακτικό προσωπικό.