Πρόγραμμα εορτασμού της Εθνικής Εορτής της 25ης Μαρτίου

Τη γιορτή για την επέτειο της 25ης Μαρτίου θα παρουσιάσουν οι μαθητές/τριες της Στ? τάξης με την επιμέλεια των εκπαιδευτικών Γιανναρά Γ., Μπουρδάρα Γ., Παπαδοπούλου Μ. και Τσούμα Μ. Το πρόγραμμα των εκδηλώσεων διαμορφώνεται ως εξής:

Πέμπτη 21 Μαρτίου 2013
Οι μαθητές των τάξεων Α΄, Β΄, Γ΄ θα παρακολουθήσουν τη γιορτή την Πέμπτη 21 Μαρτίου εντός του σχολικού ωραρίου.

Το σχολείο (πρωινό και ολοήμερο πρόγραμμα) θα λειτουργήσει κανονικά.

Παρασκευή 22 Μαρτίου 2013*
Οι μαθητές των τάξεων Δ΄ και Ε΄ και οι γονείς των μαθητών της ΣΤ΄τάξης θα παρακολουθήσουν τη γιορτή το πρωί της Παρασκευής 22 Μαρτίου.
Ώρα προσέλευσης: 8:15 π.μ. Ώρα αποχώρησης: 10:00 π.μ.

*Δεν θα γίνουν μαθήματα και το ολοήμερο δεν θα λειτουργήσει.

Δευτέρα 25 Μαρτίου 2012
Ώρα 10:30 π.μ. Συγκέντρωση των μαθητών των τάξεων Ε΄και ΣΤ΄, που συμμετέχουν στην παρέλαση, στην οδό Αγίου Ιωάννου, στο 1ο Δ.Σ Αγίας Παρασκευής.
Μετά το τέλος της παρέλασης του σχολείου μας, οι γονείς θα πρέπει να βρίσκονται στην πλατεία μπροστά από το εστιατόριο «Goodys» για να παραλάβουν τα παιδιά τους.

Από τη Δ/νση