6η Συνάντηση Μαθητικής Δημιουργίας 2012

Από τις 9 έως τις 14 Μαΐου ο Δήμος Αγίας Παρασκευής οργανώνει την 6η Συνάντηση Μαθητικής Δημιουργίας δίνοντας την ευκαιρία στους μαθητές των σχολείων της γειτονιάς μας να ξεδιπλώσουν το ταλέντο και το μεράκι τους για να παρουσιάσουν τις δημιουργίες τους σε κάθε μορφή τέχνης όπως το θέατρο, το τραγούδι, το χορό, τη ζωγραφική, τη μουσική.

Το σχολείο μας συμμετέχει στη Συνάντηση Μαθητικής Δημιουργίας με έκθεση έργων ζωγραφικής των μαθητών μας. Συμβουλευτείτε το πρόγραμμα για να μάθετε πληροφορίες σχετικά με τις ώρες,τις ημέρες, το περιεχόμενο και τον τόπο των εκδηλώσεων και χειροκροτείστε τα παιδιά μας όσο πιο δυνατά μπορείτε.